Anadolu Yakası:

Ihlamurkuyu, ıhlamurkuyu mahallesi alemdağ caddesi, Huzur Sk. no:5 kat:1, 34771 Ümraniye/İstanbul

Avrupa Yakası:

Kartaltepe Mahallesi Torkam E5 Ofis D1 Blok Kat:2 D:36 Sefaköy Metrobüs Durağı, 34295 Küçükçekmece/İstanbul

Hakkımızda

Podolog Kimdir?

Podolog kimdir; ayak sağılığı sorunlarının değerlendirilmesi, önlenmesi ve bakımı sürecinde yer alan sağlık teknikeridir. Unutmayınız ki ayak sağlığı ve ayak bakımı konusunda size en yararlı bilgiyi podolog sunar. Ayak hastalıkları veya rahatsızlıkları da podoloğunuza danışmayı ihmal etmeyiniz.

Podolog Ne İş Yapar?

Podolog ne iş yapar; bir podolog, kendisinin yetkin ve deneyimli olduğu ayak sağlığı ve ayak bakımı alanında hizmet sunar. Ayak sağlığı hakkındaki yeterli tüm bilgi ve deneyime sahiptir. Hızlı ve yaratıcı düşüncelere sahip, hasta bireyler ile iletişimi de oldukça iyidir.
Podolog yetkinlikleri nelerdir?
Podolog yetkinlikleri nelerdir; El ayak sağlığı ile ilgilenir. Batık tırnak bakımı ve kalıcı çözümü, tırnak mantarı bakımı, kalınlaşmış tırnak bakımı, deforme tırnak bakımı, diyabetik ayak bakımı, topuk çatlağı bakımı, sporcu ve dansçı ayak bakımı, nasırlı el ayak bakımı
hamile ayak bakımı ve tabanlık ayak analizi ile cerrahi olmayan ortez uygulamamları ile ilgilenir. Uzman Podolog Esma Cinel PODOES el ayak bakım merkezi, ücretsiz muayene desteği ile siz değerli hastalarımızın sorunlarına çözüm üretmektedir.

Anadolu Yakası Şubemiz

Avrupa Yakası Şubemiz

İşimizin İlkeleri

Kaliteli Hizmet

Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini etkin bir şekilde hızlı, hatasız ve zamanında karşılamak önceliğimizdir.

Müşteri Memnuniyeti

Muayene ve tedavileriniz boyunca, güleryüzlü hizmetin ve konforlu merkezimizin rahatlığını yaşarsınız.

Uzman Kadro

Uzman Podolog Esma Cinel PODOES el ayak bakım merkezi, ücretsiz muayene desteği ile siz değerli hastalarımızın sorunlarına çözüm üretmektedir.

Bakım Sonrası Danışmanlık

Bakım sonrasında, podologlarımız iyileşme sürecinizi takip etmekte ve sorularınızı yanıtlamaktadır.